fbpx

Contact us


Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşteri sağlığını göz önünde bulunduran firmamız yaptığı işlemlerde sağlığa zararsız doğal ürünlerle çalışmaya özen göstermektedir. Halılar genellikle üzerinde bulunan kir ve lekelerden kaynaklı yıkatılmak istenen eşyalardır. Fakat bu algı sizler ve sağlığınız açısından oldukça tehditkar bir durumdur. Çünkü her gün kullanan bu eşyalar üzerine toz ve kir toplamakta ve aralarına tüy ve saç telleri karışabilmektedir.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama hizmetimiz sayesinde her gün kir ve toz toplayan ve her geçen gün hijyenik olmaktan uzaklaşan koltuklarınızı yıkamakta ve daha temiz ve hijyenik bir eve sahip olmanıza yardımcı olmaktayız.

Battaniye Yorgan Yıkama

Battaniye ve yorganlar en içerisinde vücudumuza en sık temas eden ev tekstili ürünlerinden birisidir. Kış aylarının soğuğunda hiç bırakamadığımız bizim sağlığımızı düşünen bu eşyaların genel anlamıyla düşünüldüğünde özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Bu nedenle yorgan yıkama işlemi yapılırken yorganın özelliğini kaybetmemesi için profesyonel bir şekilde yıkanmalıdır. Aksi takdirde bu ev eşyaları özelliğini kaybedecek ve bu nedenle soğuklardan korunmanız zorlaşacaktır. Yorgan yıkatma işlemleri doğru bir şekilde yapıldığı takdirde ise bu eşyalar özelliklerini korumaya devam edecek ve sizler için hem manevi olarak hem de maddi olarak fayda sağlayacaktır.